Başlarken…

Yüz milyonlarca hayvanın yaşamına mal olan Avustralya yangını ve ardından gelen Covid-19 pandemisiyle birlikte hızlı bir giriş yaptığımız 2020 senesi, eğitimden sağlığa, iş hayatından günlük ritüellerimize dek yaşamımızın her alanını derinden etkiledi. Bununla birlikte 2020, bizlere çok önemli ve hayati bir ders de verdi: Yarın çok geç olabilir. Evlere kapandığımız ve ailemizden, arkadaşlarımızdan, söylene söylene gittiğimiz işlerimizden, gözümüzde büyüyen seyahatlerden yani yokluğunu görene dek kıymetini fark edemediğimiz pek çok şeyden ayrı kaldığımız karantina günlerinde, hemen hepimiz uzun zamandır yapmayı ertelediğimiz hayallerimize sarıldık.

İşte beni buraya getiren, bu sözleri yazmamı ve kendi dünyamı sizlere açmamı motive eden de bu farkındalık oldu. Uzun süredir yapmayı istediğim, dijital dünyanın ve dönüşümün bir parçası olma fikrinin benim için en keyifli kısımlarından birini şu anda gezinmekte olduğunuz blogum oluşturuyor.

Peki, burada sizlere ne sunacağım? Bu kısma geçmeden önce bi’ tanışalım. 1985 senesinde Samsun’da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamladım ve Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans (MBA) eğitimi aldım. Pek çok Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu gibi ben de profesyonel kariyerime bankacılıkla başladım. Ziraat Bankası’nda edindiğim tecrübelerin ardından, oğlumu büyütmeyi tercih ettiğim sürede metin yazarlığı yaptım ve 2018 yılı itibarıyla, eğitim geçmişimi ve profesyonel kariyerimi birleştirerek başarılı olacağıma inandığım gayrimenkul sektöründe, Ankara’nın en başarılı ofisi RE/MAX Lot ile çalışmaya başladım. Ön görülerim beni yanıltmadı ve bir sene içerisinde yapmış olduğum ciro sayesinde RE/MAX Yıldızlar Kulübü üyesi olmayı başardım.

Burada ise emlak sektörüyle ilgilenenlere naçizane yol gösterebilmek, sektörle alakalı güncel gelişmeleri ve tartışmaları sizlerle birlikte yakından takip edebilmek ve bunların yanı sıra müşteri ilişkilerinden satış tüyolarına, çalışan bir anne olarak ev ve iş dengesinden ofis modasına dek geniş bir yelpazede sizlerle bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak amacıyla girmiş olduğum bu macerada, gayrimenkul sektörünün sert yüzünü kırmayı hedeflemekteyim.☺

Şimdilik benden bu kadar… Soru, görüş ve önerileriniz için dilediğiniz zaman aşağıdaki yorumlar bölümünden veya sosyal medya hesaplarım üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni yazılarda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.